Wyślij zapytanie
DTM Domy
Praca Powrót do strony głównej
Stanowisko
Kierownik budowy/Kierownik kontraktu
Miejsce: Warszawy i okolice
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu robót budowlanych na stanowisku Kierownika Budowy (Kierownika Kontraktu)
  • doświadczenie w robotach żelbetowych, wykończeniowych, elewacyjnych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • odpowiednie podejście do obowiązków, uczciwość, konsekwencja w dążeniu do celu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • samochód
  • telefon służbowy
  • wynagrodzenie stałe i system premiowo-prowizyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dtmdomy.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. Z 2002r. Nr 10 poz.923 z późniejszymi zmianami”. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zwiń opis ↑
Rozwiń opis ↓
Stanowisko
Specjalista ds. ofertowania
Miejsce: Warszawa

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie przedmiarów robót
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Analiza pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją nadesłanych ofert
  • Sporządzanie budżetu projektu
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Prowadzenie i aktualizacja Rejestru Kwalifikowanych Dostawców
  • Szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych
  • Sporządzanie harmonogramów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie budowlane lub wyższe techniczne
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań i odpowiedzialności
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

Zwiń opis ↑
© Copyright 2013 DTM Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: 4e Agencja Reklamowa