Wyślij zapytanie
DTM Domy
O firmie Powrót do strony głównej

Firma budowlana DTM powstała w styczniu 2006 r. Tworzące ją osoby postanowiły połączyć swoje umiejętności i wieloletnie doświadczenie by stworzyć młodą, dynamiczną firmę budowlaną działającą na rynku budownictwa jednorodzinnego, które znały najlepiej. Firma postawiła sobie za cel rzetelność, terminowość oraz dobrą organizację, a co za tym idzie – niskie koszty.

W 2007 roku spółka zakupiła niezbędny sprzęt i poszerzyła swoją ofertę o roboty ziemne.

W 2008 roku powstała w Warszawie hurtownia materiałów budowlanych DTM, co pozwala zapewnić terminowość dostaw i odpowiednią jakość stosowanych materiałów.

W roku 2009 utworzyliśmy pion instalacyjny i od tego czasu możemy zaoferować klientom wykonywanie zaawansowanych technologicznie instalacji CO, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła, centralnych odkurzaczy, szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Działalność firmy skupia się na obszarze Warszawy i jej okolic. Do tej pory zrealizowaliśmy ok. 200 obiektów.

We wrześniu 2011 roku centrala firmy przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Kleeberga 34 w Białymstoku.

 

Opinie klientów

Opinia z marca 2013

Firma DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski realizowała pełen zakres budowy oraz wykończenia naszego domu. Od pierwszych kontaktów miałem bardzo pozytywne wrażenia. Profesjonalnie przygotowany kosztorys oraz gotowość do omawiania i zmiany wielu szczegółów od praktycznej strony, bez „naciągania” klienta.

Sama budowa przebiegała błyskawicznie, wbrew wielu historiom, jakich się nasłuchałem od znajomych budujących domy metod gospodarczą, tj. samodzielnego organizowania ekip i 100 procentowego rozwiązywania wszystkich problemów kosztem własnego nakładu czasu, pieniędzy i nerwów.
W naszym wypadku przyjeżdżaliśmy na budowę weryfikując jedynie na jakim etapie prac jesteśmy i za każdym razem przekonując się, że firma mocno wszystkiego pilnuje.
Skorzystaliśmy z oferty nie tylko budowy domu do stanu surowego, ale również pełnej realizacji instalacji oraz wykończenia wnętrz, co jest kolejnych plusem dla klienta, gdyż nie musi słuchać od kolejnej ekipy, że ta poprzednia coś źle zrobiła, no i teraz jest problem. We współpracy z DTM wszystko jest w odpowiedzialności jednego kierownika budowy, który koordynuje całość i jest głównym kontaktem dla klienta.
Mieszkamy w naszym nowym domu od kilku miesięcy i z perspektywy czasu wybór DTM jako głównego wykonawcy był jednym z najlepszych decyzji – zaraz po decyzji, że w ogóle będziemy budować dom.
Agnieszka i Piotr Strzelczyk

 

Opinia z dnia 28 lutego 2013

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi świadczone przez DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski z siedzibą w Białymstoku, ul. Kleeberga 34.
Kompetentne ekipy budowlane, wysoka jakość wykonywanych prac, a przede wszystkim sprawny proces zarządzania – to atuty pracowników i zarządu spółki. Wystarczy powiedzieć, iż pełne wykonanie ponad 300 metrowego domu wolno stojącego, od etapu prac przygotowawczych gruntu do stanu developerskiego zajęło spółce tylko 10 miesięcy!
Gorąco polecam! Gdybym miał jeszcze raz wybierać – wybrałbym DTM!
Rafał Świstak, Warszawa

 

Opinia z dnia 24 stycznia 2013

Jerzy Wójcik Obsługa Nieruchomości pragnie przedstawić Państwu DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski, z siedzibą w Białymstoku, ul. Kleeberga 34, jako firmę godną zaufania i polecić ich wykonawstwo innym inwestorom bez obaw.

DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski była generalnym wykonawcą budowy 2 domów jednorodzinnych w stanie surowym. Jako wykonawca złożyła najkorzystniejszą ofertę cenową oraz zgodnie z wymaganiami zrealizowała zlecenie w terminach przewidzianych w umowie.
Zakres prac obejmował:

 • roboty ziemne: wykonanie wykopów, ław i ścian fundamentowych,
 • ułożenie płyty betonowej,
 • wykonanie instalacji sanitarnej,
 • wykonanie ścian nośnych parteru i poddasza,
 • dostawę i montaż więźby dachowej,
 • wykonanie kominów i ścian działowych,
 • pokrycie i odwodnienie dachu.

Roboty zostały wykonane zgodnie z dokumentacją i sztuką budowlaną. Charakteryzują się rzetelnością, precyzją i terminowością wykonania, o czym świadczy fakt zakończenia robót w terminie określonym umową bez wad. Rekomendowana firma wykonuje roboty stosując najnowocześniejsze technologie, co podnosi standard i estetykę oraz trwałość wykonywanych elementów. Szczególne kwalifikacje, zdyscyplinowanie i solidność pracowników oraz wysokie kompetencje, umiejętności i dyspozycyjność kierownictwa budowy w pełni zapewniło kontrolę i nadzór nad prowadzonymi pracami, dlatego powyższym pismem pragnę zarekomendować Państwu firmę DRM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski, jako w pełni zasługujące na polecenie innym.
Jerzy Wójciak, Warszawa

 

Opinia z dnia 24 stycznia 2013

DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski, z siedzibą w Białymstoku, ul. Kleeberga 34 była generalnym wykonawcą budowy 2 domów jednorodzinnych w stanie surowym dla Jerzy Wójcik Obsługa Nieruchomości.
Zakres prac obejmował:

 • roboty ziemne: wykonanie wykopów, ław i ścian fundamentowych,
 • ułożenie płyty betonowej,
 • wykonanie instalacji sanitarnej,
 • wykonanie ścian nośnych parteru i poddasza,
 • dostawę i montaż więźby dachowej,
 • wykonanie kominów i ścian działowych,
 • pokrycie i odwodnienie dachu.

Wymienione prace zostały wykonane z należytą starannością, poprawnie i terminowo.
Również ze strony formalnej, tj. umowa, rozliczenia, gwarancje, współpraca układała się bez zarzutów.
Tak więc firma DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski dała się poznać jako wykonawca niezwykle sumienny, terminowy, skuteczny, utrzymujący dyscyplinę na placu budowy i wśród podwykonawców, dbający o jakość robót i właściwie rozumiejący interes inwestora w trakcie realizacji zadania.
Na szczególne uznanie zasługuje podkreślenie dobrej znajomości zagadnień budowlanych, jak i nowoczesnych technologii, które można było zastosować przy wykonywaniu nieprzewidzianych prac, uwzględniając zasadę minimalizacji kosztów i efektywności wykonania.
Biorąc powyższe pod uwagę, stwierdzam, iż DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski jest godna polecenia.
Jerzy Wójciak, Warszawa

Opinia z dnia 10 grudnia 2009 r.

Firma DTM domy jednorodzinne aktualnie kończy budowę mojego domu jednorodzinnego, która jest 62 budową tej firmy.
Wedłg fachowej oceny wybrany przeze mnie projekt jest dosć trudny – wymaga przy budowie dużej fachowości i solidności wykonania.
Wszystkie te warunki firma spełnia. Prace były realizowane solidnie i terminowo – stosowne, proponowała zastosowanie innych (lepszych) rozwiązań, niż przewidywał projekt – zawsze z korzyścią dla inwestora.

Jako inwestor, określam współpracę z firmą jako znakomitą, kierownictwo posiada głęboką wiedzę techniczną i doświadczenie zawodowe, co w połączeniu z wielką kulturą w kontaktach z ludźmi wprowadza w kontaktach inwestor / wykonawca tak potrzebne zaufanie. Innym wielkim plusem firmy są pracujący w niej fachowcy. Na budowie mojego domu pracowało 7 brygad wykonujących poszczególne etapy – wszystkie pracowały bez zarzutu, z takim zaangażowaniem, jakby moja budowa była najwazniejsza i szczególna. Ludziom tym jestem wdzięczny i zawsze będę miał w pamięci ich trud, który przełożył się w efekcie na mój piękny, wygodny dom.
Jan Daniewicz – Inwestor, Piastów

 

Opinia z dnia 20 listopada 2009 r.

Oboje jesteśmy laikami w kwestiach budownictwa, więc zależało nam na znalezieniu firmy, która nie tylko postawi nam dom spełniający nasze oczekiwania, ale również doradzi na odpowiednim etapie, jakie rozwiązania należy zastosować.
Ważnym argumentem była sprawa komunikacji i osiągania kompromisu w sprawach spornych. DTM wywarł na nas dobre wrażenie zarówno w kwestii porozumienia jak również profesjonalizmu, więc decyzja o wyborze właśnie tej firmy nie była trudna.

Budowa przebiegła sprawnie i nie przysporzyła nam żadnych poważnych problemów (od marca 2009 do września 2009). Ze współpracy z DTM jesteśmy też bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem wszystkim polecamy.
Beata i Marcin Diakonowicz

 

Opinia z dnia 9 sierpnia 2007 r.

Długo zastanawialiśmy się, komu powierzyć budowę naszego domu. Pocztą pantoflową dotarła do nas informacja o firmie DTM Domy Jednorodzinne. Powiedziano nam, że nie będziemy mieć z nią żadnych problemów. Zdecydowaliśmy się. To ta firma będzie wykonawcą. Z tej decyzji jesteśmy bardzo zadowoleni.

Wszystkie prace odbyły się zgodnie z harmonogramem będącym załącznikiem do podpisanej umowy. Jakość robót nie budziła naszych zastrzeżeń. Na nasze pytania odpowiadano chętnie i bez zwłoki. Nie mieliśmy trudności w kontaktowaniu się z kierownictwem firmy. Doradzano nam zmiany, które poprawiły funkcjonalność domu. W trakcie budowy panował wzorowy porządek.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy tę firmę naszym znajomym.
Wanda i Marek Jewułowie, Warszawa

 

Opinia z dnia 11 grudnia 2007 r.

Z firmą „dtm” los zetknął mnie przypadkowo. Już na etapie negocjacji okazało się, że przedstawiciel nie szczędził czasu, aby mnie – zupełnemu laikowi w dziedzinie budownictwa – wyjaśnić wiele spraw. Efektem rozmów był szczegółowy kosztorys i harmonogram prac. Zdecydowałam się „skoczyć na głęboką wodę” i podjąć współpracę z firmą „dtm” pomimo braku jakichkolwiek opinii od znajomych czy nieznajomych osób, które z nią budowały.

Ze względu na wyjątkowo długą zimę i zalegającą pokrywę śniegu, budowa rozpoczęła się prawie miesiąc po wyznaczonym terminie, ale opóźnienia zostały nadrobione w błyskawicznym tempie i mój dom był gotowy przed czasem. Podczas prac miałam bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy kierującymi budową – panami Darkiem oraz Tadeuszem. Żaden mój telefon nie pozostawał bez odpowiedzi. Bardzo miło wspominam także współpracę z murarzem – panem Zbyszkiem – hydraulikiem – panem Januszem – i elektrykiem – panem Markiem – którzy cierpliwie odpowiadali na moje pytania i uzgadniali ze mną wszelkie szczegóły. Nie mogę też nie wspomnieć o ekipie pana Jurka, która dla firmy robiła u mnie elewację oraz płyty gk, a całkiem prywatnie wykańczała mój dom (glazury, gładzie, malowanie itp.). Wszyscy znajomi zgodnie twierdzą, że kafelki „są pięknie położone”. Co jeszcze dla mnie bardzo ważne – na budowie panował porządek. Od początku stały WC oraz kontener na śmieci (nie było żadnego palenia odpadków i zanieczyszczania gruntu!). Każda ekipa sprzątała po sobie (wyjątkiem byli wylewkarze, którzy niestety zostawili trochę bałaganu).

Teraz już od pół roku mieszkam w moim wymarzonym domku. Ustalony na początku kosztorys nie został zmieniony. Jedyne zmiany dotyczyły tych punktów, gdzie ja zażyczyłam sobie jakichś innych materiałów niż przewidziane pierwotnie (na przykład parapetów z klinkieru zamiast z blachy, innych rynien czy wybicia strychu płytami OSB), ale w tym wypadku cena zawsze była mi podawana z góry i mogłam podjąć decyzję. Żeby nie było zbyt różowo napiszę, że owszem, wyszły pewne – naprawdę drobne – usterki (zacinający się zamek w furtce, za wysoki otwór na drzwi, zła klamka przy oknie, pocąca się rura wentylacyjna), ale wszystkie one zostały szybko i sprawnie usunięte, a moje telefony są nadal odbierane przez przedstawicieli firmy. Bardzo mi się to podoba, bo widzę, że pomimo zakończenia budowy firma nie zaczęła mnie traktować jak persony non grata, która już zapłaciła i teraz nie warto się o nią martwić. Mam nadzieję, że nadal tak będzie, a Firmie życzę powodzenia i wielu zadowolonych klientów.
Małgorzata Chudzik, Warszawa

© Copyright 2013 DTM Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: 4e Agencja Reklamowa